HAKKIMIZDA

Firmamız, 1997 yılından itibaren endüstriyel mutfak ürünleri sektörünün her alanında yer alarak uzmanlaşan profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.

Bu uzmanlığın sağladığı bilgi, birikim ve organizasyon yeteneği ile oluşturulan BERMTECH markası ile hedefimiz, kusursuz planlanan ve sorunsuz ilerleyen anahtar tesliim projeler ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş profesyonel satış sonrası servis ağı sağlamaktadır.

Ürünlerimiz, kendi kategorileri için gerekli olan tüm milli ve uluslararası sertifikalara sahip olup en kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak güncel ihtiyaçlara göre tasarlanmış, ergonomik, fonksiyonel ve dayanıklıdır.

Sektörün tüm yönlerini, ihtiyaçlarını ve uygulamalarını bilen ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin tasarım, projelendirme, proje uygulama, taahhüt, imalat ve montaj çalışmalarında daima yanında yer alarak, yaratıcı, ekonomik, pratik uygulamalarda çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön plana alan, doğru üreim ve profesyonel satış sonrası servis hizmetini ilke edinmiş şirketimiz yurtiçinde olduğu kadar, yurtdışı projelerde de iddialı ve rekabetçidir. Çeşitli ürün grupları bazında yapılan ihracat çalışmalarımızın yanısıra, farklı pazar ve lokasyonların ihtiyaçlarına uygun sayısız yurtdışı proje de başarıyla teslim edilmiştir.

Sektörümüze duyduğumuz ilgi ve heyecan ile sürekli gelişen ve büyüyen yetenekli ekibimiz ve değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile hedefimiz, endüstriyel mutfak alanında yenilikçi, kalite odaklı ve üst düzey müşteri memnuniyeti yaratan markamızı daima ileriye taşımaktadır.